Hakkımızda

1978’den günümüze matbaacılığın belli bir dalında tek tip üretime kilitlenmeye değil; sektörde kağıt ve tamamlayıcı maddelerden üretebilecek hemen her işe cevap verebilme hedefine yönelmeyi seçen firmamız bugün bu doğrultuda çeşitli çözümler sunabiliyor.

E-Katalog çalışmasıyla sektörü ilk defa internet ortamına taşıyan firmamız 1996 yılından beri profesyonel ürünler ve eşantiyon pazarına hizmet / ürün sunuyor. Uzun süre promosyon sektörüne baskı hizmet vererek konusunda uzmanlaşan firmamız mevcut serigraf,tampon,gofre ve ofset baskı seçeneklerine eklediği Co2 Lazer makinalarıyla kişiye ve isme özel promosyon imkanı sağlayarak sektöre yeni bir yön verdi.

Markalama alanında 1997 yılından beri serigraf,tampon,dijital çıkarmalar ve markalama etiketleriyle sürdürdüğümüz faaliyetlerimiz Fiber Lazer makinalarımızla hız kazandı. Plaket ve ödül alanında bügünlere kadar uzanan faaliyetlerimiz Ahşap,Kristal,Cam,Pleksi ve İthal Lazer kazıma plakalarımıza baskı yapabilme imkanı kazanmamızla birlikte plaket ve ödüllerimizi kendimiz üretmeye de başladık.

Baskı parkurumuza eklediğimiz YAG Lazer makinemiz ile metal yüzeylere ömürlük baskı yapabilme imkanımız oldu. UV makinamız ise yüksek baskı kalitesi ve teknolojisiyle firmamızı sektörde öncü konuma taşıdı. Trigromi baskı imkanıyla özel renkler ve direkt fotoğraf baskısının kullanabilir olması tasarımda ve üretimde çeşitliliğimizi arttırdı.Bugün tümü geriye dönüşümsüz baskı alternatiflerimiz,üretici ve ithalatçı kimliğimizle sunduğumuz ürün kalite ve çeşitliliğimiz sayesinde muhatabına ömürlük bir övünç kaynağı olacak ihtiyacınızı 15 dakika içerisinde karşılayabiliyoruz.

40 yıllık bir deneyim,tecrübe,bilgi ve birikimin eseri olduğunu ifade ederken bu ESER’in oluşmasında emeği geçen tüm mesai arkadaşlarımız başta olmak üzere,müşterilerimize ve iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.

Eser Matbaacılık Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.